Úvod
Čínské léčebné metody
Lymfo masáže
Relax masáže
Dornova metoda
Sportovní masáže
Aplikace ušních svící
Pedikúra
Celotělová péče
Prodej bylinných produktů
Prodej keramiky k domácí terapii
Dárkové balíčky
Kontakty
Tipy na výlety do okolí
Ceník

 

Čínská energetická masáž obnovuje a posiluje proudění energie v těle člověka. Už jen tím, že je člověk ve stresu a dojde ke stažení svalu – tok energie je zpomalen, či úplně přerušen…výsledkem je též bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobné potíže lze řešit a nebo jim předcházet právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře.

Doba trvání masáže je cca 1 hodinu a čtvrt.

 

 
         
 

Medová masáž odstraňuje tzv. pumpováním (technika masáže) z organismu toxiny (jedy), které se ukládají hluboko v těl.tkáních a to hlavně kolem páteře a v oblasti ledvin po celou dobu našeho života. Toxiny nám oslabují organismus, což má za důsledek i vznik různých nemocí. V oblasti páteře se též vyskytuje velké množství nervových zakončení a akupresur.body. Podrážděním těchto bodů a nerv.zakončení – aktivujeme též masáží většinu orgánů v našem těle. Medová masáž silně oživuje celý organismus. Je vhodná při vyčerpání ze stresu, jako detoxikační masáž a při stavech neklidu.

 

Indikace medové masáže:

  • srdečně cévní onemoc.

  • Poruchy slinivky

  • Střevní problémy

  • Jaterní nemoci

  • Slabost ledvin

  • Revmat.onemoc. svalů

  • Celulitida

  • Nečistá pleť

  • Detoxikace organismu

Medová masáž se provádí pravým včelím medem – proto pozor na ALERGICKÉ REAKCE!

 
         
 

  Masáž lávovými kameny. Tato masáž patří mezi nejúžasnější relaxační terapie. Při této masáži si úžasně odpočinete a pocítíte přívaly nové energie. Jedná se o jemné a plynulé techniky pocházející z havajských ostrovů. Masáž se provádí nejen příjemně nahřátými lávovými kameny, ale i prsty, dlaněmi, lokty a předloktím maséra. Pokud se ponoříte do relaxační rytmické hudby a "nasajete" exotické vůně masážních vonných olejů - budete odcházet s úžasným pocitem uvolnění a nezapomenutelným zážitkem.

 
         
  Kamínková relax masáž

relax masáž 45 minut = 15 minut záda + 15 minut šíje + 15 minut horké lávové kameny

 
         
 

 

 
 

... spokojený zákazník (foceno zespod masérského stolu )